Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
80,00 EUR netto
95,20 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
64,00 EUR netto
76,16 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna na życzenie
56,00 EUR netto
66,64 EUR w tym. 19% VAT
Nadmiar
2500 EUR
Opis i dane techniczne
Details
Betriebsdaten | |
| Transportgewicht min. | 931 kg |
| Betriebsgewicht | 1.029 - 1.089 kg |
| Reißkraft max. | 4,5 kN |
| Losbrechkraft max. | 8,9 kN |
| Grabtiefe max. | 1.763 mm |
| Ausschütthöhe | 2.012 - 2.035 mm |
| Grabradius max. | 3.090 mm |
| Oberwagendrehzahl | 8 1/min |
| L x B x H | 2.828 x 700 x 2.261 mm |
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384962
Technische Daten
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Waga operacyjna | 1000 Kg |
| Głębokość kopania | 176 cm |
| Szerokość | 700 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 803 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Neuson 803 Waga 1000kg
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Betriebsdaten | |
| Transportgewicht min. | 931 kg |
| Betriebsgewicht | 1.029 - 1.089 kg |
| Reißkraft max. | 4,5 kN |
| Losbrechkraft max. | 8,9 kN |
| Grabtiefe max. | 1.763 mm |
| Ausschütthöhe | 2.012 - 2.035 mm |
| Grabradius max. | 3.090 mm |
| Oberwagendrehzahl | 8 1/min |
| L x B x H | 2.828 x 700 x 2.261 mm |
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384962
Dane techniczne
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Waga operacyjna | 1000 Kg |
| Głębokość kopania | 176 cm |
| Szerokość | 700 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 803 |