Details
Minibagger Neuson ET 18 mieten
Gewicht: ca. 1,85to, Breite min.: 0,99m, Grabtiefe: 2,24m, Power Tilt, Lehnhoff Symlock
Stundenpreis: n.V.
Tagespreis: 120.- €
Wochenpreis: 510.- €
alle Preise zzgl. Betriebsstoffe
W pobliżu: Traunstein, Traunreut, Chieming, Waging am See, Petting, Obing, Teisendorf, Siegsdorf, Übersee, Bad Endorf
Id produktu portalu wynajmu: 3481886
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1850 Kg |
| Głębokość kopania | 224 cm |
| Szerokość | 990 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Neuson |
| Model | ET 18 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Neuson ET 18
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Neuson ET 18 mieten
Gewicht: ca. 1,85to, Breite min.: 0,99m, Grabtiefe: 2,24m, Power Tilt, Lehnhoff Symlock
Stundenpreis: n.V.
Tagespreis: 120.- €
Wochenpreis: 510.- €
alle Preise zzgl. Betriebsstoffe
W pobliżu: Traunstein, Traunreut, Chieming, Waging am See, Petting, Obing, Teisendorf, Siegsdorf, Übersee, Bad Endorf
Id produktu portalu wynajmu: 3481886
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1850 Kg |
| Głębokość kopania | 224 cm |
| Szerokość | 990 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Neuson |
| Model | ET 18 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Andreas Schmid Baumaschinenverleih