Minikoparka Neuson ET20 Waga 2000kg wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
100,00 EUR netto
119,00 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
80,00 EUR netto
95,20 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna na życzenie
70,00 EUR netto
83,30 EUR w tym. 19% VAT
Nadmiar
2500 EUR
Opis i dane techniczne
Details
Betriebsdaten | |
| Transportgewicht min. | 1.862 kg |
| Betriebsgewicht | 2.005 - 2.324 kg |
| Reißkraft max. | 12,5 kN |
| Losbrechkraft max. | 18,8 kN |
| Grabtiefe max. max. | 2.683 mm |
| Ausschütthöhe | 2.713 - 2.836 mm |
| Grabradius max. max. | 4.317 mm |
| L x B x H | 4.049 x 990 x 2.295 mm |
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384970
Technische Daten
| Silnik | Diesel |
| Waga operacyjna | 2000 Kg |
| Głębokość kopania | 268 cm |
| Szerokość | 990 mm |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | ET20 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Neuson ET20 Waga 2000kg
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Betriebsdaten | |
| Transportgewicht min. | 1.862 kg |
| Betriebsgewicht | 2.005 - 2.324 kg |
| Reißkraft max. | 12,5 kN |
| Losbrechkraft max. | 18,8 kN |
| Grabtiefe max. max. | 2.683 mm |
| Ausschütthöhe | 2.713 - 2.836 mm |
| Grabradius max. max. | 4.317 mm |
| L x B x H | 4.049 x 990 x 2.295 mm |
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384970
Dane techniczne
| Silnik | Diesel |
| Waga operacyjna | 2000 Kg |
| Głębokość kopania | 268 cm |
| Szerokość | 990 mm |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | ET20 |