Details
Minibagger Takeuchi TB 225A V4, Gewicht 2485 kg, Grabtiefe 246 cm.
Motor und Hydraulik der Takeuchi 3-t-Klasse
Hydraulisch verstellbares Laufwerk von 1.100 mm bis 1.500 mm, teleskopierbar
Neue Auslegergeometrie für max. Überladehöhe von 2.800 mm
Serienmäßig mit 4 Zusatzsteuerkreisen ausgerüstet
Powertilt mit hydraulischem Schnellwechsler MS03
Proportionale Ansteuerung der Joysticks und Fahrhebel
1., 2. und 4. hydraulischer Zusatzsteuerkreislauf proportional gesteuert und mit fest programmierbarer Litermenge
LED-Scheinwerfer
4 große Verzurrösen am Oberwagen
Lasthaken
Radio
Technische Daten
Breite:110 cm
Höhe:243 cm
Länge:437 cm
Gewicht:2485 kg
| Breite: | 110 cm |
| Höhe: | 243 cm |
| Länge: | 437 cm |
| Gewicht: | 2485 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3495112
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2485 Kg |
| Głębokość kopania | 246 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Verstellbare Breite | 1100 mm |
| Verstellbare Breite | 1500 mm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 225A V4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB 225A V4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Takeuchi TB 225A V4, Gewicht 2485 kg, Grabtiefe 246 cm.
Motor und Hydraulik der Takeuchi 3-t-Klasse
Hydraulisch verstellbares Laufwerk von 1.100 mm bis 1.500 mm, teleskopierbar
Neue Auslegergeometrie für max. Überladehöhe von 2.800 mm
Serienmäßig mit 4 Zusatzsteuerkreisen ausgerüstet
Powertilt mit hydraulischem Schnellwechsler MS03
Proportionale Ansteuerung der Joysticks und Fahrhebel
1., 2. und 4. hydraulischer Zusatzsteuerkreislauf proportional gesteuert und mit fest programmierbarer Litermenge
LED-Scheinwerfer
4 große Verzurrösen am Oberwagen
Lasthaken
Radio
Technische Daten
Breite:110 cm
Höhe:243 cm
Länge:437 cm
Gewicht:2485 kg
| Breite: | 110 cm |
| Höhe: | 243 cm |
| Länge: | 437 cm |
| Gewicht: | 2485 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3495112
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2485 Kg |
| Głębokość kopania | 246 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Verstellbare Breite | 1100 mm |
| Verstellbare Breite | 1500 mm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 225A V4 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Boneß GmbH