Ceny za
Dzień wynajmu
1-4 dni
120,00 EUR netto
142,80 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
110,00 EUR netto
130,90 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Ubezpieczenie od awarii maszyn
10 %
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Takeuchi TB225A, Gewicht 2400 kg, Grabtiefe 258 cm, Breite 1100 -1500 mm.
W pobliżu: Siegen, Olpe, Kreuztal, Lennestadt, Bad Berleburg, Herborn, Betzdorf, Wissen, Erndtebrück, Morsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3526879
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2400 Kg |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Moc silnika (PS) | 22.4 PS |
| Moc silnika (KW) | 16.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Verstellbare Breite | 1100 mm |
| Verstellbare Breite | 1500 mm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 225A V3 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger Takeuchi TB225A
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Minibagger Takeuchi TB225A, Gewicht 2400 kg, Grabtiefe 258 cm, Breite 1100 -1500 mm.
W pobliżu: Siegen, Olpe, Kreuztal, Lennestadt, Bad Berleburg, Herborn, Betzdorf, Wissen, Erndtebrück, Morsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3526879
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2400 Kg |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Moc silnika (PS) | 22.4 PS |
| Moc silnika (KW) | 16.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Verstellbare Breite | 1100 mm |
| Verstellbare Breite | 1500 mm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 225A V3 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Kolbe Baumaschinen
Park wynajmu Lokalizacja: 57076 Siegen
|
Nordrhein-Westfalen