Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB260,
- Gewicht: 5660 kg
- Leistung: 28,4 kW / 38,0 PS
- Grabtiefe: 3625 mm
- Reichweite: 5990 mm
- Breite: 1840 mm
- Höhe: 2515 mm
Nasz numer referencyjny: S004681
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3439343
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5660 Kg |
| Głębokość kopania | 362 cm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Moc silnika (PS) | 38 PS |
| Moc silnika (KW) | 28.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB260 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB260
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB260,
- Gewicht: 5660 kg
- Leistung: 28,4 kW / 38,0 PS
- Grabtiefe: 3625 mm
- Reichweite: 5990 mm
- Breite: 1840 mm
- Höhe: 2515 mm
Nasz numer referencyjny: S004681
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3439343
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5660 Kg |
| Głębokość kopania | 362 cm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Moc silnika (PS) | 38 PS |
| Moc silnika (KW) | 28.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB260 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hans Warner GmbH Baumaschinen & Baugeräte
Park wynajmu Lokalizacja: 52382 Niederzier (Düren)
|
Nordrhein-Westfalen