Minikoparka TAKEUCHI TB 235-2 - Bio-olej, Taklock, Powertilt wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 235-2
- Fahrgeschwindigkeit: 2,8/4,2 km/h
- Stiel: 1.300 mm
- Max. Überladehöhe: 3.495 mm
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327241
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3465 Kg |
| Szerokość | 1580 mm |
| Głębokość kopania | 309.50 cm |
| Moc silnika (KW) | 18.2 KW |
| Moc silnika (PS) | 24.8 PS |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | 1 |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 235-2 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka TAKEUCHI TB 235-2 - Bio-olej, Taklock, Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 235-2
- Fahrgeschwindigkeit: 2,8/4,2 km/h
- Stiel: 1.300 mm
- Max. Überladehöhe: 3.495 mm
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327241
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3465 Kg |
| Szerokość | 1580 mm |
| Głębokość kopania | 309.50 cm |
| Moc silnika (KW) | 18.2 KW |
| Moc silnika (PS) | 24.8 PS |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | Tak |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 235-2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gehring GmbH & Co. KG
Park wynajmu Lokalizacja: 97337 Dettelbach-Bibergau
|
Bayern
Godziny otwarcia
Poniedziałek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Wtorek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Środa
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Czwartek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Piątek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Sobota
09:00 – 13:00
Niedziela
Zamknięte