Details
Minibagger Terex TC 35, Gewicht 3500 kg, Grabtiefe 340 cm, Transportbreite 1500 mm, Transporthöhe 2500 mm.
W pobliżu: Neuruppin, Pritzwalk, Kyritz, Wusterhausen/Dosse, Rheinsberg, Herzberg (Mark), Fehrbellin, Heiligengrabe, Temnitztal, Großderschau
Id produktu portalu wynajmu: 3476457
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3500 Kg |
| Głębokość kopania | 340 cm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Moc silnika (KW) | 22 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Terex |
| Model | TC 35 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Terex TC 35
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Terex TC 35, Gewicht 3500 kg, Grabtiefe 340 cm, Transportbreite 1500 mm, Transporthöhe 2500 mm.
W pobliżu: Neuruppin, Pritzwalk, Kyritz, Wusterhausen/Dosse, Rheinsberg, Herzberg (Mark), Fehrbellin, Heiligengrabe, Temnitztal, Großderschau
Id produktu portalu wynajmu: 3476457
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3500 Kg |
| Głębokość kopania | 340 cm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Moc silnika (KW) | 22 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Terex |
| Model | TC 35 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Langfeld Hydraulik & Service Maschinen Vermietung