Ceny za
Okres wynajmu
Cena dzienna
190,00 CHF netto
204,63 CHF w tym. 7.7% VAT
Cena tygodniowa
860,00 CHF netto
926,22 CHF w tym. 7.7% VAT
Cena miesięczna
2.600,00 CHF netto
2.800,20 CHF w tym. 7.7% VAT
min. 2h/dzień; za godzinę
42,00 CHF netto
45,23 CHF w tym. 7.7% VAT
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger verleih Willisau Bobcat E 26,Betriebsgewicht 2565 kg, Grabtiefe 258 cm, Breite 1500 mm.
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389420
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2565 Kg |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Moc silnika (KW) | 14.2 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Bobcat |
| Model | E 26 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Willisau E 26
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Minibagger verleih Willisau Bobcat E 26,Betriebsgewicht 2565 kg, Grabtiefe 258 cm, Breite 1500 mm.
W pobliżu: Aarau, Willisau, Langenthal, Solothurn, Zürich, Luzern, Baar, Zug, Baden, Basel
Id produktu portalu wynajmu: 3389420
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2565 Kg |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Moc silnika (KW) | 14.2 KW |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Bobcat |
| Model | E 26 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: A. LEISER AG MASCHINEN UND FAHRZEUGE
Park wynajmu Lokalizacja: 6260 Reiden (Aarau)
|
Luzern