Minikoparka Yanmar SV22 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger Yanmar SV22, Gewicht 2200kg, Grabtiefe 248 cm 1 Tieflöffel inklusive
gegen Mehrpreis pro Tag 15 Euro
Tieflöffel mit Zähne 30cm
Tieflöffel mit Zähne 40cm
Tieflöffel mit Zähne 50cm
Grabenräumlöffel 100 cm Hydraulisch
zusätzlich Anbaugeräte gegen Mehrpreis möglich:
Hydraulikhammer mit MS01
1Tag/8 Stunden 65€ inklusive MwSt
Nur in Verbindung mit Bagger
Nur Tagespreis
Rotair OLS 95
Gewicht: 100 kg
Bagger: 1.8-2,5 t
Betriebsdruck: 80 - 150 bar
Schlagerenergie: 150-230 Joule
Durchmesser-Einsteckwerkzeug: 48 mm
Geräuschpegel: 100 db (A
W pobliżu: Schweinfurt, Haßfurt, Hofheim in Unterfranken, Bad Kissingen, Ebern, Bad Neustadt an der Saale, Sulzdorf an der Lederhecke, Königsberg in Bayern, Pfarrweisach, Coburg
Id produktu portalu wynajmu: 3490488
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2300 Kg |
| Szerokość | 1380 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 248 cm |
| Minimalna waga transportowa | 2400 Kg |
| Moc silnika (PS) | 18.2 PS |
| Moc silnika (KW) | 13.4 KW |
| Greifer-Hammer-Scherenhydraulik | Hammer |
| Bereifung | Ketten |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Yanmar |
| Model | SV22 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Yanmar SV22
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Yanmar SV22, Gewicht 2200kg, Grabtiefe 248 cm 1 Tieflöffel inklusive
gegen Mehrpreis pro Tag 15 Euro
Tieflöffel mit Zähne 30cm
Tieflöffel mit Zähne 40cm
Tieflöffel mit Zähne 50cm
Grabenräumlöffel 100 cm Hydraulisch
zusätzlich Anbaugeräte gegen Mehrpreis möglich:
Hydraulikhammer mit MS01
1Tag/8 Stunden 65€ inklusive MwSt
Nur in Verbindung mit Bagger
Nur Tagespreis
Rotair OLS 95
Gewicht: 100 kg
Bagger: 1.8-2,5 t
Betriebsdruck: 80 - 150 bar
Schlagerenergie: 150-230 Joule
Durchmesser-Einsteckwerkzeug: 48 mm
Geräuschpegel: 100 db (A
W pobliżu: Schweinfurt, Haßfurt, Hofheim in Unterfranken, Bad Kissingen, Ebern, Bad Neustadt an der Saale, Sulzdorf an der Lederhecke, Königsberg in Bayern, Pfarrweisach, Coburg
Id produktu portalu wynajmu: 3490488
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2300 Kg |
| Szerokość | 1380 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 248 cm |
| Minimalna waga transportowa | 2400 Kg |
| Moc silnika (PS) | 18.2 PS |
| Moc silnika (KW) | 13.4 KW |
| Greifer-Hammer-Scherenhydraulik | Hammer |
| Bereifung | Ketten |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Yanmar |
| Model | SV22 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Waldis Mietpark