Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
35,00 EUR netto
41,65 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
6,55 EUR w tym. 19% VAT (netto 5,50 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Minidumper mieten Hamburg MUCK TRUCK Max 365
| Gewicht: | 145 kg |
| Muldeninhalt: | 227 l |
| Höhe: | 920 mm |
| Breite | 720 mm |
W pobliżu: Hamburg, Norderstedt, Seevetal, Lübeck, Kiel, Rendsburg, Flensburg, Lüneburg, Bad Bramstedt, Schwerin
Id produktu portalu wynajmu: 3390891
Technische Daten
| Waga operacyjna | 145 Kg |
| Pojemność miski | 0.25 cbm |
| Nośność | 365 Kg |
| Szerokość | 720 mm |
| Moc silnika (KW) | 4 KW |
| Silnik | Benzyna |
| Dumper Typ | Wozidło kołowe |
| producent | Muck Truck Max |
| Model | Max 365 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Minidumper MUCK TRUCK Max 365
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Minidumper mieten Hamburg MUCK TRUCK Max 365
| Gewicht: | 145 kg |
| Muldeninhalt: | 227 l |
| Höhe: | 920 mm |
| Breite | 720 mm |
W pobliżu: Hamburg, Norderstedt, Seevetal, Lübeck, Kiel, Rendsburg, Flensburg, Lüneburg, Bad Bramstedt, Schwerin
Id produktu portalu wynajmu: 3390891
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 145 Kg |
| Pojemność miski | 0.25 cbm |
| Nośność | 365 Kg |
| Szerokość | 720 mm |
| Moc silnika (KW) | 4 KW |
| Silnik | Benzyna |
| Dumper Typ | Wozidło kołowe |
| producent | Muck Truck Max |
| Model | Max 365 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hanse Baumaschinen GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 22145 Hamburg / Braak
|
Schleswig-Holstein