Miniżuraw 16,8 m-3,8 t Maeda wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 24h-możliwa dostawa
Details
Minikran 16,8m-3,8t Maeda MC405
Dieser Minikran kommt durch seine kompakten Maße durch normale Doppeltüren und kann dahinter seine Kräfte voll entfalten.
W pobliżu: Nürnberg, Fürth, Erlangen, Amberg, Neumarkt in der Oberpfalz, Schwabach, Sulzbach-Rosenberg, Forchheim, Lauf an der Pegnitz, Roth
Id produktu portalu wynajmu: 3384377
Technische Daten
| Wymiary | 4980x1380x1980 LxWxH |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 5750 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 16 Meter |
| Nośność | 3830 Kg |
| Udźwig wewnętrzny maks | 3830 Kg |
| Wysokość robocza | 16.8 Meter |
| Szerokość | 1.4 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5750 Kg |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Raupenkran Typ | Mini żuraw gąsienicowy |
| producent | Maeda |
| Model | MC405 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Miniżuraw 16,8 m-3,8 t Maeda
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minikran 16,8m-3,8t Maeda MC405
Dieser Minikran kommt durch seine kompakten Maße durch normale Doppeltüren und kann dahinter seine Kräfte voll entfalten.
W pobliżu: Nürnberg, Fürth, Erlangen, Amberg, Neumarkt in der Oberpfalz, Schwabach, Sulzbach-Rosenberg, Forchheim, Lauf an der Pegnitz, Roth
Id produktu portalu wynajmu: 3384377
Dane techniczne
| Wymiary | 4980x1380x1980 LxWxH |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 5750 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 16 Meter |
| Nośność | 3830 Kg |
| Udźwig wewnętrzny maks | 3830 Kg |
| Wysokość robocza | 16.8 Meter |
| Szerokość | 1.4 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5750 Kg |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Raupenkran Typ | Mini żuraw gąsienicowy |
| producent | Maeda |
| Model | MC405 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Arbeitsbühnen STABEL GmbH