TAKEUCHI Bagger TB 350 R wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Details
TAKEUCHI Bagger TB 350 R, Gewicht 5085 kg, Grabtiefe 357 cm, Breite 2000 mm, Transporthöhe 256 cm
W pobliżu: Mannheim, Ludwigshafen, Heidelberg, Bad Dürkheim, Frankenthal, Speyer, Weinheim, Mutterstadt, Worms, Neustadt an der Weinstraße, Hockenheim
Id produktu portalu wynajmu: 3516264
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5085 Kg |
| Głębokość kopania | 357 cm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Moc silnika (KW) | 32.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 350 R |
Niewiążące zapytanie o zakup
TAKEUCHI Bagger TB 350 R
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
TAKEUCHI Bagger TB 350 R, Gewicht 5085 kg, Grabtiefe 357 cm, Breite 2000 mm, Transporthöhe 256 cm
W pobliżu: Mannheim, Ludwigshafen, Heidelberg, Bad Dürkheim, Frankenthal, Speyer, Weinheim, Mutterstadt, Worms, Neustadt an der Weinstraße, Hockenheim
Id produktu portalu wynajmu: 3516264
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5085 Kg |
| Głębokość kopania | 357 cm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Moc silnika (KW) | 32.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 350 R |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: R+G Rent Baumaschinen GmbH & CO. KG