Minikoparka Takeuchi TB250-2 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB250-2
Breite: 1840 mm
Höhe: 2555 mm
Grabtiefe: 3620 mm
Gewicht: 5120 kg
Motorleistung KW: 29,1
Motorleistung PS: 39,6
Motor: Diesel
Nasz numer referencyjny: S004429
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3439286
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5120 Kg |
| Głębokość kopania | 362 cm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Moc silnika (PS) | 39.6 PS |
| Moc silnika (KW) | 29.1 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB250-2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB250-2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB250-2
Breite: 1840 mm
Höhe: 2555 mm
Grabtiefe: 3620 mm
Gewicht: 5120 kg
Motorleistung KW: 29,1
Motorleistung PS: 39,6
Motor: Diesel
Nasz numer referencyjny: S004429
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3439286
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5120 Kg |
| Głębokość kopania | 362 cm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Moc silnika (PS) | 39.6 PS |
| Moc silnika (KW) | 29.1 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB250-2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hans Warner GmbH Baumaschinen & Baugeräte