Koparka kołowa Takeuchi TB 295 W z systemem Powertilt wynajem
Details
Takeuchi Mobilbagger TB 295 W
inkl. 1 x Tieflöffel oder Grabenräumlöffel
| Kabine, Hydraulikschnellwechsler Taklock, MS08 Aufnahme, Powertilt |
- Gewicht: 9905 kg
- Leistung: 70,6 kW / 95,9 PS
- Grabtiefe: 4115 mm
- Reichweite: 7730 mm
- Breite: 2235 mm
- Höhe: 2930 mm
W pobliżu: Pirmasens, Zweibrücken, Fischbach bei Dahn, Heltersberg, Kaiserslautern, Homburg, Waldfischbach-Burgalben, Vinningen, Wilgartswiesen, Hermersberg
Id produktu portalu wynajmu: 3341084
Technische Daten
| Waga operacyjna | 9900.00 Kg |
| Szerokość | 2235 mm |
| Głębokość kopania | 411.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 70.60 KW |
| Moc silnika (PS) | 95.90 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Takeuchi |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka kołowa Takeuchi TB 295 W z systemem Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi Mobilbagger TB 295 W
inkl. 1 x Tieflöffel oder Grabenräumlöffel
| Kabine, Hydraulikschnellwechsler Taklock, MS08 Aufnahme, Powertilt |
- Gewicht: 9905 kg
- Leistung: 70,6 kW / 95,9 PS
- Grabtiefe: 4115 mm
- Reichweite: 7730 mm
- Breite: 2235 mm
- Höhe: 2930 mm
W pobliżu: Pirmasens, Zweibrücken, Fischbach bei Dahn, Heltersberg, Kaiserslautern, Homburg, Waldfischbach-Burgalben, Vinningen, Wilgartswiesen, Hermersberg
Id produktu portalu wynajmu: 3341084
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 9900.00 Kg |
| Szerokość | 2235 mm |
| Głębokość kopania | 411.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 70.60 KW |
| Moc silnika (PS) | 95.90 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Takeuchi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gerach MIETPARK Münchweiler (Pirmasens)