Details
Takeuchi TB 175 SLA Kompaktbagger
inkl. 1 Tieflöffel oder Grabenräumlöffel
|
Kabine, Hydraulischer Schnellwechsler Taklock, MS08 Aufnahme, Powertilt |
TB 175 SLA
Einsatzgewicht:
7940 kg
Breite:
2150 mm
Motorleistung:
43,5 kW / 59,2 PS
Grabtiefe:
4440 mm
Überladehöhe:
6000 mm
W pobliżu: Landau in der Pfalz, Neustadt an der Weinstraße, Bad Bergzabern, Speyer, Kandel, Pirmasens, Germersheim, Karlsruhe, Dahn
Id produktu portalu wynajmu: 3341076
Technische Daten
| Waga operacyjna | 7940.00 Kg |
| Szerokość | 2150 mm |
| Głębokość kopania | 444.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 43.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 59.20 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Takeuchi |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Takeuchi TB 175 SLA z systemem Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB 175 SLA Kompaktbagger
inkl. 1 Tieflöffel oder Grabenräumlöffel
|
Kabine, Hydraulischer Schnellwechsler Taklock, MS08 Aufnahme, Powertilt |
TB 175 SLA
Einsatzgewicht:
7940 kg
Breite:
2150 mm
Motorleistung:
43,5 kW / 59,2 PS
Grabtiefe:
4440 mm
Überladehöhe:
6000 mm
W pobliżu: Landau in der Pfalz, Neustadt an der Weinstraße, Bad Bergzabern, Speyer, Kandel, Pirmasens, Germersheim, Karlsruhe, Dahn
Id produktu portalu wynajmu: 3341076
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 7940.00 Kg |
| Szerokość | 2150 mm |
| Głębokość kopania | 444.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 43.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 59.20 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Takeuchi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gerach Baumaschinen GmbH