Details
Takeuchi TB 210 Microbagger, Einsatzgewicht 1150 kg, Grabtiefe 1755 mm, Überladehöhe 2120 mm, Motorleistung 8,7 kW / 11,8 PS, Laufwerksbreite 750-1020 mm, Gesamthöhe 2190 mm.
W pobliżu: Osterholz-Scharmbeck, Bremen, Ritterhude, Beverstedt, Brake (Unterweser), Loxstedt, Bremerhaven, Berne, Stadland, Hambergen
Id produktu portalu wynajmu: 3461166
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1150 Kg |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| Szerokość | 750 mm |
| Moc silnika (PS) | 11.8 PS |
| Moc silnika (KW) | 8.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Mikrokoparka Takeuchi TB 210
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB 210 Microbagger, Einsatzgewicht 1150 kg, Grabtiefe 1755 mm, Überladehöhe 2120 mm, Motorleistung 8,7 kW / 11,8 PS, Laufwerksbreite 750-1020 mm, Gesamthöhe 2190 mm.
W pobliżu: Osterholz-Scharmbeck, Bremen, Ritterhude, Beverstedt, Brake (Unterweser), Loxstedt, Bremerhaven, Berne, Stadland, Hambergen
Id produktu portalu wynajmu: 3461166
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1150 Kg |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| Szerokość | 750 mm |
| Moc silnika (PS) | 11.8 PS |
| Moc silnika (KW) | 8.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Murglat Baumaschinen