Minikoparka TAKEUCHI TB 216 A - Bio-OIL, Taklock, Powertilt wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 216 A
- Fahrgeschwindigkeit: 2,2/4,2 km/h
- Stiel: 1.130 mm
- Max. Überladehöhe: 2.705 mm
Anbauwerkzeuge (gegen Mehrpreis)
- Tieflöffel Breite 0,3 m
- Tieflöffel Breite 0,4 m
- Tieflöffel Breite 0,5 m
- Tieflöffel Breite 0,6 m
- Hydr.-schw.Grabenräumlöffel Breite 1m
- Grabenräumlöffel Breite 1m
- Abbruchhammer
- Hydraulischer Zweischalengreifer Breite 0,25 m
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327252
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1.865 Kg |
| Szerokość | 980 mm |
| Głębokość kopania | 239.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.6 PS |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | 1 |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 216 A |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka TAKEUCHI TB 216 A - Bio-OIL, Taklock, Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 216 A
- Fahrgeschwindigkeit: 2,2/4,2 km/h
- Stiel: 1.130 mm
- Max. Überladehöhe: 2.705 mm
Anbauwerkzeuge (gegen Mehrpreis)
- Tieflöffel Breite 0,3 m
- Tieflöffel Breite 0,4 m
- Tieflöffel Breite 0,5 m
- Tieflöffel Breite 0,6 m
- Hydr.-schw.Grabenräumlöffel Breite 1m
- Grabenräumlöffel Breite 1m
- Abbruchhammer
- Hydraulischer Zweischalengreifer Breite 0,25 m
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327252
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1.865 Kg |
| Szerokość | 980 mm |
| Głębokość kopania | 239.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.6 PS |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | Tak |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 216 A |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gehring GmbH & Co. KG