TAKEUCHI TB 225 z funkcją Powertilt wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 225
Einsatzgewicht 2500 kg, Breite 1100/1500 mm,
Grabtiefe 2580 mm, Höhe 2430 mm,
Motorleistung 16,5 kW Diesel, mit Powertilt,
inkl. 1 Tieflöffel und 1 Grabenräumwanne
W pobliżu: Leipzig, Merseburg, Halle (Saale), Schkeuditz, Leuna, Borna, Naumburg (Saale), Grimma, Zeitz, Weißenfels
Id produktu portalu wynajmu: 3456544
Technische Daten
| Szerokość | 1.100 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2.500 Kg |
| Moc silnika (KW) | 16.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Waga operacyjna | 2500 Kg |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 225 |
Niewiążące zapytanie o zakup
TAKEUCHI TB 225 z funkcją Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB 225
Einsatzgewicht 2500 kg, Breite 1100/1500 mm,
Grabtiefe 2580 mm, Höhe 2430 mm,
Motorleistung 16,5 kW Diesel, mit Powertilt,
inkl. 1 Tieflöffel und 1 Grabenräumwanne
W pobliżu: Leipzig, Merseburg, Halle (Saale), Schkeuditz, Leuna, Borna, Naumburg (Saale), Grimma, Zeitz, Weißenfels
Id produktu portalu wynajmu: 3456544
Dane techniczne
| Szerokość | 1.100 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2.500 Kg |
| Moc silnika (KW) | 16.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Waga operacyjna | 2500 Kg |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 225 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: BAUMASCHINENVERLEIH KRAFT