Koparka kołowa Takeuchi TB138FR wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Details
Takeuchi TB138FR Hüllkreisbagger
- Gewicht: 3.860 kg
- Leistung: 29 Ps
- Grabtiefe: 3.110 mm
- Breite: 1.740 mm
- Transportlänge: 4.715 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508071
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3860 Kg |
| Głębokość kopania | 311 cm |
| Szerokość | 1740 mm |
| Moc silnika (PS) | 29 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB138FR |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka kołowa Takeuchi TB138FR
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB138FR Hüllkreisbagger
- Gewicht: 3.860 kg
- Leistung: 29 Ps
- Grabtiefe: 3.110 mm
- Breite: 1.740 mm
- Transportlänge: 4.715 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508071
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3860 Kg |
| Głębokość kopania | 311 cm |
| Szerokość | 1740 mm |
| Moc silnika (PS) | 29 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB138FR |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Rath