Minikoparka Takeuchi TB210R wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Details
Takeuchi TB210R Minibagger
- Gewicht: 1.115 kg
- Leistung: 11,82 Ps
- Grabtiefe: 1.755 mm
- Breite: 750-1.020 mm
- Transportlänge: 3.415 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Mechanischer Schnellwechsler MS01.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 750 - 1.020 mm.
- 1. Zusatzkreis installiert bis zum Löffelstiel.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508054
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1115 Kg |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 750 mm |
| Verstellbare Breite | 1020 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB210R |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB210R
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB210R Minibagger
- Gewicht: 1.115 kg
- Leistung: 11,82 Ps
- Grabtiefe: 1.755 mm
- Breite: 750-1.020 mm
- Transportlänge: 3.415 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Mechanischer Schnellwechsler MS01.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 750 - 1.020 mm.
- 1. Zusatzkreis installiert bis zum Löffelstiel.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508054
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1115 Kg |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 750 mm |
| Verstellbare Breite | 1020 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB210R |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Rath