Minikoparka Takeuchi TB260 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
165,00 EUR netto
196,35 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
149,00 EUR netto
177,31 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna na życzenie
126,00 EUR netto
149,94 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
8,33 EUR w tym. 19% VAT (netto 7,00 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Takeuchi TB260 Minibagger
- Gewicht: 5.735 kg
- Leistung: 43,4 Ps
- Grabtiefe: 3.735 mm
- Breite: 2.000 mm
- Transportlänge: 5.540 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508066
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5735 Kg |
| Głębokość kopania | 3735 cm |
| Moc silnika (PS) | 43.4 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Szerokość | 2.000 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB260 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB260
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB260 Minibagger
- Gewicht: 5.735 kg
- Leistung: 43,4 Ps
- Grabtiefe: 3.735 mm
- Breite: 2.000 mm
- Transportlänge: 5.540 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508066
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5735 Kg |
| Głębokość kopania | 3735 cm |
| Moc silnika (PS) | 43.4 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Szerokość | 2.000 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB260 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Rath
Park wynajmu Lokalizacja: 72285 Pfalzgrafenweiler
|
Baden-Württemberg