Tandem Kippanhänger Ges.Gew. 2600 kg wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Tandemanhänger Dreiseitenkipper 2600 kg Ges.-Gew. Nutzlast 1962 kg
| Zul. Gesamtgewicht: | 2600 kg |
| Leergewicht: | 638-846 kg |
| Bremse: | ja |
| Nutzmaße: | 2,7m x 1,57m konisch |
| Nutzlast: | 1962-1754 kg |
| 1 Tag (bis 200km) | 59,- |
| ab 200km doppelte Tagesmiete |
W pobliżu: Lindau, Langenargen, Friedrichshafen, Tettnang, Wangen im Allgäu, Meckenbeuren, Isny im Allgäu, Ravensburg, Kißlegg, Lindenberg im Allgäu
Id produktu portalu wynajmu: 3535323
Technische Daten
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 638 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 2600 Kg |
| Nośność | 1962 Kg |
| Achsen | Tandem |
| Vehicle Type | PKW |
| Tipper type | Dreiseitenkipper |
| producent | Humbaur |
| Model | Kippanhänger Ges.Gew. 2600 kg |
Niewiążące zapytanie o zakup
Tandem Kippanhänger Ges.Gew. 2600 kg
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tandemanhänger Dreiseitenkipper 2600 kg Ges.-Gew. Nutzlast 1962 kg
| Zul. Gesamtgewicht: | 2600 kg |
| Leergewicht: | 638-846 kg |
| Bremse: | ja |
| Nutzmaße: | 2,7m x 1,57m konisch |
| Nutzlast: | 1962-1754 kg |
| 1 Tag (bis 200km) | 59,- |
| ab 200km doppelte Tagesmiete |
W pobliżu: Lindau, Langenargen, Friedrichshafen, Tettnang, Wangen im Allgäu, Meckenbeuren, Isny im Allgäu, Ravensburg, Kißlegg, Lindenberg im Allgäu
Id produktu portalu wynajmu: 3535323
Dane techniczne
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 638 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 2600 Kg |
| Nośność | 1962 Kg |
| Achsen | Tandem |
| Vehicle Type | PKW |
| Tipper type | Dreiseitenkipper |
| producent | Humbaur |
| Model | Kippanhänger Ges.Gew. 2600 kg |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: MTW Reifen und Teilehandel Vermietung