Pompa zatapialna Flygt 3085.190/MT-460 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tauchpumpe mieten Flygt 3085.190/MT-460 Abwasserpumpe verleih
| E-Anschluß | 400V-CE32A-4,8A/ Anlauf: 24A - p1 2,6KW |
| Förderleistung | 2250 l/min@2m - 250 l/min@10m |
| Schlauchanschluß | B / 3" |
| Steighöhe | max. 11m (0l/min) / optimal 6,4m |
| m./o. Schwimmerschlt | ja (Niveauregler KR1/w 20m) |
| Zubehör | ext. Schaltgerät BD8,01+Niveauregler KR1 |
| D mit Stutzen | ca. 460 mm |
| Höhe | 625 mm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339111
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 2250.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 11.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa szlamowa |
| producent | Flygt |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna Flygt 3085.190/MT-460
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe mieten Flygt 3085.190/MT-460 Abwasserpumpe verleih
| E-Anschluß | 400V-CE32A-4,8A/ Anlauf: 24A - p1 2,6KW |
| Förderleistung | 2250 l/min@2m - 250 l/min@10m |
| Schlauchanschluß | B / 3" |
| Steighöhe | max. 11m (0l/min) / optimal 6,4m |
| m./o. Schwimmerschlt | ja (Niveauregler KR1/w 20m) |
| Zubehör | ext. Schaltgerät BD8,01+Niveauregler KR1 |
| D mit Stutzen | ca. 460 mm |
| Höhe | 625 mm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339111
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 2250.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 11.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa szlamowa |
| producent | Flygt |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte