Details
Tauchpumpe Flygt Ready 4 Wasserleistung: 14,5 m³/h, Förderhöhe: 10 m
Motor: E-Motor
Spannung: 230 V
Leistung: 0,42 kW
ausgelegt für Förderströme bis zu 7 m³/h
kompakte und leichte Bauweise
Technische Daten
Breite:18 cm
Höhe:43 cm
Gewicht:12 kg
| Breite: | 18 cm |
| Höhe: | 43 cm |
| Gewicht: | 12 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3494913
Technische Daten
| Waga operacyjna | 12 Kg |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| m3/h | 14.5 m3/h |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | Meter |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 10 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Flygt |
| Model | Ready 4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna Flygt Ready 4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe Flygt Ready 4 Wasserleistung: 14,5 m³/h, Förderhöhe: 10 m
Motor: E-Motor
Spannung: 230 V
Leistung: 0,42 kW
ausgelegt für Förderströme bis zu 7 m³/h
kompakte und leichte Bauweise
Technische Daten
Breite:18 cm
Höhe:43 cm
Gewicht:12 kg
| Breite: | 18 cm |
| Höhe: | 43 cm |
| Gewicht: | 12 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3494913
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 12 Kg |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| m3/h | 14.5 m3/h |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | Meter |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 10 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Flygt |
| Model | Ready 4 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Boneß GmbH