Pompa zatapialna Tsurumi LB 480A 220 litrów wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 48h-możliwa dostawa
Dodatkowe informacje o cenie: Mietpreise zuzüglich: _bei ABHOLUNG erfolgt die Berechnung der Bereitstellung ! _bei BERATUNG und Schulung erfolgt die Berechnung nach Zeitaufwand ! _bei TRANSPORT der Transportkosten + Verpackungskosten _Laden durch den Kunden ! _bei RÜCKGABE sortieren + reinigen + tanken Berechnung nach Aufwand !
Details
robuste Bau- Schmutz- Wasserpumpe, Tauchpumpe 220 Liter_Elektronik Regler LB480A von Tsurumi mit zeitversetzter elektronischer Spezialregelung
Angebot A19 zuzüglich Wasser-Schlauch
230 V, max. Förderhöhe 11m, 10,2 m³/h bei 6 m Förderhöhe, Eigengewicht 9,5 kg, C- Schlauchanschluß.
- Leistung 480 W
- Spannung (V) 230 V
- Förderhöhe (m) 11 m
- Gewicht (kg) 11,0 kg
Nasz numer referencyjny: 915-450
W pobliżu: Hannover, Laatzen, Peine, Hildesheim, Braunschweig, Garbsen, Langenhagen, Salzgitter, Gifhorn, Wolfsburg
Id produktu portalu wynajmu: 3467238
Technische Daten
| Waga operacyjna | 11.0 Kg |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | Liter/min |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 225 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | Meter |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 11 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Tsurumi |
| Model | LB480A |
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna Tsurumi LB 480A 220 litrów
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
robuste Bau- Schmutz- Wasserpumpe, Tauchpumpe 220 Liter_Elektronik Regler LB480A von Tsurumi mit zeitversetzter elektronischer Spezialregelung
Angebot A19 zuzüglich Wasser-Schlauch
230 V, max. Förderhöhe 11m, 10,2 m³/h bei 6 m Förderhöhe, Eigengewicht 9,5 kg, C- Schlauchanschluß.
- Leistung 480 W
- Spannung (V) 230 V
- Förderhöhe (m) 11 m
- Gewicht (kg) 11,0 kg
Nasz numer referencyjny: 915-450
W pobliżu: Hannover, Laatzen, Peine, Hildesheim, Braunschweig, Garbsen, Langenhagen, Salzgitter, Gifhorn, Wolfsburg
Id produktu portalu wynajmu: 3467238
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 11.0 Kg |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | Liter/min |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 225 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | Meter |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 11 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Tsurumi |
| Model | LB480A |
Warunki wynajmu
Neukunde Mindest-Miete 100 € + Steuer
BETRIEBSPAUSE vom 20.12.2025 bis 7.01.2026
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: WEB Maschinen- und Gerätehandel GmbH