Pompa zatapialna Vienna 1320 l/min. wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Tauchpumpe Wien mieten Schmutzwasserpumpe Grindex Major, 1.320 l/min. ,Förderhöhe 6 m,
Betriebsdruck 3,5 bar, Anschluß A, Baupumpe
W pobliżu: Wien Stadt, Wiener Neustadt, Baden, Alland, Bruck an der Leitha, Pressbaum, Klosterneuburg, Eisenstadt, Leobersdorf, Donaustadt
Id produktu portalu wynajmu: 3388713
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Bar | 3.5 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 1320 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 6 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Grindex |
| Model | Major |
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna Vienna 1320 l/min.
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe Wien mieten Schmutzwasserpumpe Grindex Major, 1.320 l/min. ,Förderhöhe 6 m,
Betriebsdruck 3,5 bar, Anschluß A, Baupumpe
W pobliżu: Wien Stadt, Wiener Neustadt, Baden, Alland, Bruck an der Leitha, Pressbaum, Klosterneuburg, Eisenstadt, Leobersdorf, Donaustadt
Id produktu portalu wynajmu: 3388713
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Bar | 3.5 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 1320 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 6 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Grindex |
| Model | Major |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Mozelt GmbH