Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo EC 250 D-NL 26to Bagger mieten Oilquick OQ 70 Schnellwechsler
| Leistung | 151 KW |
| Serialnummer | D8H Deutz |
| Länge | 1034 cm |
| Breite | 299 cm |
| Höhe | 330 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | Oilquick OQ70 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL140 - Tieflöffel 140cm SL165 - Schwenklöffel 165cm |
| Löffelstiel | |
| Maschinennummer | 0000000359 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385572
Technische Daten
| Waga operacyjna | 27300 Kg |
| Szerokość | 2990 mm |
| Moc silnika (KW) | 151 KW |
| Głębokość kopania | 659 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 70 (15 - 28 T) |
| producent | Volvo |
| Model | EC 250D NL |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Volvo EC 250D-NL 26 ton
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo EC 250 D-NL 26to Bagger mieten Oilquick OQ 70 Schnellwechsler
| Leistung | 151 KW |
| Serialnummer | D8H Deutz |
| Länge | 1034 cm |
| Breite | 299 cm |
| Höhe | 330 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | Oilquick OQ70 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL140 - Tieflöffel 140cm SL165 - Schwenklöffel 165cm |
| Löffelstiel | |
| Maschinennummer | 0000000359 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385572
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 27300 Kg |
| Szerokość | 2990 mm |
| Moc silnika (KW) | 151 KW |
| Głębokość kopania | 659 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 70 (15 - 28 T) |
| producent | Volvo |
| Model | EC 250D NL |