Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo EC300E NL mieten Bagger 30 to möglich mit Felsfräse,Sortiergreifer, Tieflöffel, Volvo S2
| Breite | 300 cm |
| Höhe | 355 cm |
| Motor | Deutz/ Volvo D8J |
| Schnellwechsler | Volvo S2 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL120 - Tieflöffel 120cm SL160 - Schwenklöffel 160cm SG - Sortiergreifer FF - Felsfräse |
| Leckölleitung | |
| Maschinennummer | Mietmaschine |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385558
Technische Daten
| Waga operacyjna | 30000 Kg |
| Szerokość | 3000 mm |
| Głębokość kopania | 684 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Volvo |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S2 Hydraulisch (18 - 29 t) |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S2 Mechanisch (18 - 29 t) |
| producent | Volvo |
| Model | EC 300E NL |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Volvo EC 300E NL 30 ton
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo EC300E NL mieten Bagger 30 to möglich mit Felsfräse,Sortiergreifer, Tieflöffel, Volvo S2
| Breite | 300 cm |
| Höhe | 355 cm |
| Motor | Deutz/ Volvo D8J |
| Schnellwechsler | Volvo S2 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL120 - Tieflöffel 120cm SL160 - Schwenklöffel 160cm SG - Sortiergreifer FF - Felsfräse |
| Leckölleitung | |
| Maschinennummer | Mietmaschine |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385558
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 30000 Kg |
| Szerokość | 3000 mm |
| Głębokość kopania | 684 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Volvo |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S2 Hydraulisch (18 - 29 t) |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S2 Mechanisch (18 - 29 t) |
| producent | Volvo |
| Model | EC 300E NL |