Koparka Volvo ECR 235 EL z krótkim ogonem 27 ton wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo ECR 235 EL 27 to Rundheck Bagger Kurzheck mieten OilQuick OQ 70 Schnellwechsler
| Leistung | 129 KW |
| Serialnummer | 310542 |
| Länge | 960 cm |
| Breite | 300 cm |
| Höhe | 307 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | OilQuick OQ 70 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Verstellausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL80 - Tieflöffel 80cm TL130 - Tieflöffel 130cm SL160 - Schwenklöffel 160cm |
| Maschinennummer | 0000001286 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385557
Technische Daten
| Waga operacyjna | 26900 Kg |
| Szerokość | 3000 mm |
| Moc silnika (KW) | 129 KW |
| Głębokość kopania | 635 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 70 (15 - 28 T) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 235 EL |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Volvo ECR 235 EL z krótkim ogonem 27 ton
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo ECR 235 EL 27 to Rundheck Bagger Kurzheck mieten OilQuick OQ 70 Schnellwechsler
| Leistung | 129 KW |
| Serialnummer | 310542 |
| Länge | 960 cm |
| Breite | 300 cm |
| Höhe | 307 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | OilQuick OQ 70 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Verstellausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL80 - Tieflöffel 80cm TL130 - Tieflöffel 130cm SL160 - Schwenklöffel 160cm |
| Maschinennummer | 0000001286 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385557
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 26900 Kg |
| Szerokość | 3000 mm |
| Moc silnika (KW) | 129 KW |
| Głębokość kopania | 635 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 70 (15 - 28 T) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 235 EL |