Koparka Volvo ECR 25D z krótkim ogonem o masie 2,5 tony wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo ECR 25D Kurzheckbagger 2.5to mieten
| Leistung | 16 KW |
| Serialnummer | ***224 |
| Länge | 404 cm |
| Breite | 155 cm |
| Höhe | 253 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler Typ | Mechanisch |
| Schnellwechsler | Lehnhoff MS03 |
| Hammerhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Maschinennummer | MietMaschine |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386130
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2500 Kg |
| Szerokość | 1550 mm |
| Moc silnika (KW) | 16 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 267 cm |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 25D |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Volvo ECR 25D z krótkim ogonem o masie 2,5 tony
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo ECR 25D Kurzheckbagger 2.5to mieten
| Leistung | 16 KW |
| Serialnummer | ***224 |
| Länge | 404 cm |
| Breite | 155 cm |
| Höhe | 253 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler Typ | Mechanisch |
| Schnellwechsler | Lehnhoff MS03 |
| Hammerhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Maschinennummer | MietMaschine |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386130
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2500 Kg |
| Szerokość | 1550 mm |
| Moc silnika (KW) | 16 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Głębokość kopania | 267 cm |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 25D |