36-tonowa koparka Volvo ECR 305CL wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo ECR305 CL 36to Bagger mieten
| Serialnummer | 110148 |
| Länge | 995 cm |
| Breite | 340 cm |
| Höhe | 318 cm |
| Motor | Volvo D7EEAE3 |
| Schnellwechsler Typ | Hydraulisch |
| Schnellwechsler | Volvo S2 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Treibstoff | 1 |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | SL175 - Schwenklöffel 175cm TL140 - Tieflöffel 140cm |
| Bioöl | |
| Leckölleitung | |
| Maschinennummer | 0000000367 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385523
Technische Daten
| Waga operacyjna | 36580 Kg |
| Szerokość | 340 mm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Głębokość kopania | 646 cm |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Volvo |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S2 Hydraulisch (18 - 29 t) |
| Bio Öl | 1 |
| producent | Volvo |
| Model | ECR305CL |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
36-tonowa koparka Volvo ECR 305CL
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo ECR305 CL 36to Bagger mieten
| Serialnummer | 110148 |
| Länge | 995 cm |
| Breite | 340 cm |
| Höhe | 318 cm |
| Motor | Volvo D7EEAE3 |
| Schnellwechsler Typ | Hydraulisch |
| Schnellwechsler | Volvo S2 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Treibstoff | 1 |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | SL175 - Schwenklöffel 175cm TL140 - Tieflöffel 140cm |
| Bioöl | |
| Leckölleitung | |
| Maschinennummer | 0000000367 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385523
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 36580 Kg |
| Szerokość | 340 mm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Głębokość kopania | 646 cm |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Volvo |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S2 Hydraulisch (18 - 29 t) |
| Bio Öl | Tak |
| producent | Volvo |
| Model | ECR305CL |