Koparka Volvo ECR 35D z krótkim ogonem, 4 tony wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo ECR 35D Kurzheckbagger 4 to mieten Schweiz
| Leistung | 23 KW |
| Länge | 544 cm |
| Breite | 178 cm |
| Höhe | 248 cm |
| Schnellwechsler Typ | Hydraulisch |
| Schnellwechsler | Steelwrist S40 |
| Powertilt | 1 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL40 - Tieflöffel 40cm TL60 - Tieflöffel 60cm UL120 - Universallöffel 120cm |
| Maschinennummer | 0000001107 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386141
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4090 Kg |
| Szerokość | 1780 mm |
| Moc silnika (KW) | 23 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Głębokość kopania | 332 cm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 35D |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Volvo ECR 35D z krótkim ogonem, 4 tony
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo ECR 35D Kurzheckbagger 4 to mieten Schweiz
| Leistung | 23 KW |
| Länge | 544 cm |
| Breite | 178 cm |
| Höhe | 248 cm |
| Schnellwechsler Typ | Hydraulisch |
| Schnellwechsler | Steelwrist S40 |
| Powertilt | 1 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL40 - Tieflöffel 40cm TL60 - Tieflöffel 60cm UL120 - Universallöffel 120cm |
| Maschinennummer | 0000001107 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386141
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4090 Kg |
| Szerokość | 1780 mm |
| Moc silnika (KW) | 23 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Głębokość kopania | 332 cm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 35D |