Koparka kołowa Volvo EWR 150E z krótkim ogonem wahadłowym wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo EWR 150E Kurzheck Mobilbagger mieten
| Serialnummer | 322059 |
| Länge | 900 cm |
| Breite | 260 cm |
| Höhe | 320 cm |
| Motor | Deutz |
| Schnellwechsler | SQ60-5 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Verstellausleger | |
| Treibstoff | 1 |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | SL145 - Schwenklöffel 145cm TL50 - Tieflöffel 50cm TL80 - Tieflöffel 80cm |
| Bereifung | 315/70 R22.5 |
| Maschinennummer | 0000001549 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386170
Technische Daten
| Waga operacyjna | 16500 Kg |
| Szerokość | 2600 mm |
| Głębokość kopania | 461 cm |
| Moc silnika (KW) | 105 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Volvo |
| Model | EWR 150E |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka kołowa Volvo EWR 150E z krótkim ogonem wahadłowym
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo EWR 150E Kurzheck Mobilbagger mieten
| Serialnummer | 322059 |
| Länge | 900 cm |
| Breite | 260 cm |
| Höhe | 320 cm |
| Motor | Deutz |
| Schnellwechsler | SQ60-5 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Verstellausleger | |
| Treibstoff | 1 |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | SL145 - Schwenklöffel 145cm TL50 - Tieflöffel 50cm TL80 - Tieflöffel 80cm |
| Bereifung | 315/70 R22.5 |
| Maschinennummer | 0000001549 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386170
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 16500 Kg |
| Szerokość | 2600 mm |
| Głębokość kopania | 461 cm |
| Moc silnika (KW) | 105 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Volvo |
| Model | EWR 150E |