Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
- Betriebsgewicht: 3.600 Kg
- Grabtiefe: 3230 mm
- Ausschütthöhe: 3620 mm
- L x B x H : 5170 x 1620 x 2405 mm
- Motorleistung: 23,7 kW
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Waiblingen, Murrhardt, Mainhardt, Welzheim, Bietigheim-Bissingen, Ludwigsburg. Großbottwar, Ilsfeld
Id produktu portalu wynajmu: 3459413
Technische Daten
| Wymiary | 5170x1620x2405 LxWxH |
| Waga operacyjna | 3600 Kg |
| Głębokość kopania | 323 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Szerokość | 1620 mm |
| Moc silnika (KW) | 23.7 KW |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 3503 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Wacker Neuson 3503
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
- Betriebsgewicht: 3.600 Kg
- Grabtiefe: 3230 mm
- Ausschütthöhe: 3620 mm
- L x B x H : 5170 x 1620 x 2405 mm
- Motorleistung: 23,7 kW
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Waiblingen, Murrhardt, Mainhardt, Welzheim, Bietigheim-Bissingen, Ludwigsburg. Großbottwar, Ilsfeld
Id produktu portalu wynajmu: 3459413
Dane techniczne
| Wymiary | 5170x1620x2405 LxWxH |
| Waga operacyjna | 3600 Kg |
| Głębokość kopania | 323 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Szerokość | 1620 mm |
| Moc silnika (KW) | 23.7 KW |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 3503 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hans-Peter Merkle GmbH & CO. KG
Park wynajmu Lokalizacja: 71522 Backnang
|
Baden-Württemberg