Mobilny zbiornik paliwa Western 30 TCG 2'850l wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Dieseltank mobil mieten Schweiz Western 30 TCG 2'850l Kraftstoffbehälter
| Serialnummer | NEU |
| Beschreibung | - Hand-, Elektro, Benzinpumpe sowie Schlauch (8m) oder Kombizähler gegen Aufpreis. Produktbeschreibung - Transportlagertank; - Schutz- und Innenwanne aus Stahlblech 3mm; - Füllstandanzeige; - Abschliessbar; |
| Länge | 230 cm |
| Breite | 155 cm |
| Höhe | 132 cm |
| Füllmenge | 2850 l |
| Kapazität | 500 lt |
| Zubehör | Hand- und Elektropumpe 230V Kombizähler |
| Maschinennummer | NEU |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385699
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1100 Kg |
| Szerokość | 1550 mm |
| Pojemność miski | 0.5 cbm |
| producent | Western Global |
| Model | 30 TCG 2'850l |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Mobilny zbiornik paliwa Western 30 TCG 2'850l
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Dieseltank mobil mieten Schweiz Western 30 TCG 2'850l Kraftstoffbehälter
| Serialnummer | NEU |
| Beschreibung | - Hand-, Elektro, Benzinpumpe sowie Schlauch (8m) oder Kombizähler gegen Aufpreis. Produktbeschreibung - Transportlagertank; - Schutz- und Innenwanne aus Stahlblech 3mm; - Füllstandanzeige; - Abschliessbar; |
| Länge | 230 cm |
| Breite | 155 cm |
| Höhe | 132 cm |
| Füllmenge | 2850 l |
| Kapazität | 500 lt |
| Zubehör | Hand- und Elektropumpe 230V Kombizähler |
| Maschinennummer | NEU |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385699
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1100 Kg |
| Szerokość | 1550 mm |
| Pojemność miski | 0.5 cbm |
| producent | Western Global |
| Model | 30 TCG 2'850l |